| BlueRose1 a întrebat:

Ce se intampla daca te uiti la ceas si e fix? parca era o chestie se prezicea cevahappy parca?

9 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

Eu stiam ca daca te uiti la fara un minut te vrea cineva, daca te uiti la fix te iubeste, iar la si-un minut te inseala

| Luori a răspuns:

Este un fel de superstitie. [eu nu cred in ea straight face. ]
Cand de uiti la ora fixa :
1:00 - te iubeste un baiat/fata care numele sau incepe cu litera A
2:00 - te iubeste un baiat/fata care numele sau incepe cu litera B
3:00 - te iubeste un baiat/fata care numele sau incepe cu litera C
4:00 - te iubeste un baiat/fata care numele sau incepe cu litera D
5:00 - te iubeste un baiat/fata care numele sau incepe cu litera E
6:00 - te iubeste un baiat/fata care numele sau incepe cu litera F
7:00 - te iubeste un baiat/fata care numele sau incepe cu litera G
8:00 - te iubeste un baiat/fata care numele sau incepe cu litera H
9:00 - te iubeste un baiat/fata care numele sau incepe cu litera I
10:00 - te iubeste un baiat/fata care numele sau incepe cu litera J
11:00 - te iubeste un baiat/fata care numele sau incepe cu litera K
12:00 - te iubeste un baiat/fata care numele sau incepe cu litera L
13:00 - te iubeste un baiat/fata care numele sau incepe cu litera M
14:00 - te iubeste un baiat/fata care numele sau incepe cu litera N
15:00 - te iubeste un baiat/fata care numele sau incepe cu litera O
16:00 - te iubeste un baiat/fata care numele sau incepe cu litera P
17:00 - te iubeste un baiat/fata care numele sau incepe cu litera Q
18:00 - te iubeste un baiat/fata care numele sau incepe cu litera R
19:00 - te iubeste un baiat/fata care numele sau incepe cu litera S
20:00 - te iubeste un baiat/fata care numele sau incepe cu litera T
21:00 - te iubeste un baiat/fata care numele sau incepe cu litera W
22:00 - te iubeste un baiat/fata care numele sau incepe cu litera X
23:00 - te iubeste un baiat/fata care numele sau incepe cu litera Y
24:00 - te iubeste un baiat/fata care numele sau incepe cu litera Z

[chiar ma plictisesc de aceea ti-am scris tot.]

| liveincolors a răspuns:

Se spune ca te iubeste cineva, cu toate ca eu nu cred in de-astea.

| ConstiintaTa a răspuns:

Pai eu stiam asa:
Daca de uiti la opt fix te iubesc 8 baieti, te iubeste cineva, sau te iubeste un baiat cu numele format din 8 litere... una din 3 e cea mai concreta.

| wanda a răspuns:

Eu stiam ca daca te uiti de exemplu la ora 17:00 atunci te iubeste cineva cu al carei nume incepe cu a 17a litera din alfabet

| meeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

laughing eu ma uit in fiecare ora la ceas cand e fix(sau cand e si 5 sau fara 5 sau jumate sau fara unsfert) pentru ca-s la scoala

| camionagiull a răspuns:

Hmm :-W de cate ori m-am uitat la ore fixe numai la ora 12 1 noaptea si ziua laughinglaughing atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiam ca la fix t iubeste sh l sh`1 min t iubeste sh mai mltlaughingrolling on the floor

| axaa a răspuns:

Te iubeste nustiucine:]]
dar eu oricum nu cred inchestiile atea