| gabita12 a întrebat:

Ce se intimpla daca ramai corigent la o materie? o sa mergi toata vara la scoala? cate zile sau saptamini tine corigenta dau funda!

1 răspuns:
| Diiaanna a răspuns:

Nu mergi toata vara la scoala...trebuie sa vezi in ce perioada se dau examenele de corijare, cam prin august, si sa te prezinti la examen in ziua in care este programata materia la care ai ramas.dai examenul si apoi dupa cateva zile afli daca ai trecut sau nu..atat.Si bine inteles trebuie sa te pregatesti bine.bafta!