| ele8933 a întrebat:

Daca ramai corigent la o materie pe ambele semestre si dai corigenta in vara mai poti sa te transferi in alt liceu?

Răspuns Câştigător
| Snitalll a răspuns:

Daca ramai corigent pe ambele semestre da, trebuie sa dai corigenta in vara, si daca o iei, te poti muta, doar daca vrei happy

4 răspunsuri:
| maria6 a răspuns:

Si daca nu iei corigenta poti sa te transferi, dar repeti anul nepromovat. Asta, daca accepta scoala unde vrei sa mergi.

| laurica2001 a răspuns:

Dacă treci de corigență, desigur.

| VreauRaspuns2222 a răspuns:

Pai depinde daca treci de corigenta, ca daca nu treci mai faci anul odata. Daca treci apoi poti sa te muti.

| AlexuMa a răspuns:

Daca iei corigenta poti sa te transferi.Bafta!