| TupacShakurAmaru a întrebat:

Daca ramai corigent doar la o materie pe ambele semestre cu 3, la corigenta ce nota trebuie sa iei? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| frumushika09 a răspuns:

Tre sa iei 5! La corigenta nu se tine cont de notele din timpul anului! Crede-ma, mi-a zis un profesor. Trebuie doar sa iei nota de trecere la examenul de corigenta

6 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

M-a amuzat teribil cum ai formulat intrebarea.Cica "daca ramai corigent DOAR la o materie". Trebuie sa iei minim 5.

| IonutRonaldo7 a răspuns:

Trebuie sa iei nota 5 ma ca nu conteaza pe ce semestru ai ramas. conteaza ca ai ramas corigent si trebuie sa iei peste 5 ca sa treci.

| rob12 a răspuns:

Minim 7 funda?

| Pufiskate a răspuns:

Salut! 9, cel putin.

| TupacShakurAmaru explică:

Multumesc frumos, mai astept si alte pareri

| antoniasarah a răspuns:

Buna! Trebuie sa iei nota 7. happySucces!