| Andreirazvan17 a întrebat:

Ce se poate intampla dacă am luat antibiotic la 11 dimineata iar la 5 am început sa consum kristal fără sa îmi dau seama ca luasem antibiotic (ma refer dacă se poate intampla ceva grav sau asa)? Va rog cât mai repede și seriosi!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce-i aia kristal?

| mastadont a răspuns:

Noi nu avem de unde să știm care ar fi interacțiunile între antibiotic și cristal, despre care nu știm mare lucru, adică poate fi orice, metadonă, mefedronă, metamfetamină, amfetamină, etc, iar toate aceste substanțe sunt puțin diferite și pot interacționa diferit cu antibioticele. E clar că nu e recomandată luarea nici unui drog cu antibiotice, dar ce ți se poate întâmpla nu poate ști nimeni fără o analiză a substanțelor consumate de tine.
Ai grijă de la cine cumperi că nu știi nici o dată ce consumi, termenul de cristal este atât de generic încât poate desemna nenumărate droguri.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

O săte prăpădești o să-ți distrugi sufletul și o să-ți murdărești mintea și te vei îmbolnăvi grav de tot și mă tem cu Adevărat pentru tine căci nu-ți dai seama ce rău îți faci și întoarce de pe drumul ăla căci vei fi un exemplu rău pentru familia ta pentru prieteni tăi pentru copii și soția ta oprește te din drumul ăla căci nu are un început și nici un sfârșit deloc bun și o să-ți târăști toată viața prin mari probleme de sănătatea o să-ți distrugi sufletul.