| zZAnonimTpu a întrebat:

Ce se poate întâmpla dacă chiulesc de la o ora ca să merg la iubită-mea in clasa și să stau acolo o ora?(înafara de absenta)

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

1. Poti fii dus la directorul scolii, fiindca ai intrat intr-o alta clas a unde nu ai voie.
2. Parintii iti pot fii chemati la scoala
3. Ti se poate scade nota la purtare.

| dullcat a răspuns:

Cel mai probabil vei fi remarcat printre elevi si trimis la ora ta, dupa ce te intreaba numele tau si al dirigintei/dirigintelui.

| Hyperion7 a răspuns:

Te cam da afara din clasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai profesor strict, o sa te dea afara, regulamentul spune ca nu ai voie la alta ora! Poate daca are sport sau desen!

| anonim567899 a răspuns:

Te dă afară din clasă profesorul care are oră la clasa aia.