| NutzaLenutza1 a întrebat:

Ce semnifica atunci cand vissezi pe cineva anume foarte des, saptamanal, lunar numaidecat? Chiar fara sa te gandesti la acea persoana deloc! Sa o visezi ba ca te pupa ba ca te ca te casatoresti cu ea ba blablablabig grin.Dau funda!(P.S.-e baiatul de care imi place in vise), dar nu ma gandesс DELOC la el si nici nu imi explic de ce il visez asa des?big grin

1 răspuns:
| Dreezy a răspuns:

Daca iti place de el e posibil ca subconstientul tau sa se gandeasca la el si e aici visele. suna cam aiurea stiu dar mai stiu persoane care au patit asta