| Daisy_5316 a întrebat:

Ce semnifică expresia "jajajajajaja"? laughing)) Am întâlnit-o de multe ori ori. Fundă pentru care mă lămureşte.

Răspuns Câştigător
| Fllorentina a răspuns:

Jajajajaja nu inseman "DA" (in germana) inseamna ceva comic in limbajul tinerilor, adica daca spui tu ceva de ex : maine merg sa colind magazinele sa-mi gasesc ceva de revelion " eu spun : jajaja eu am fost deja :d.
In spaniola sa zice la fel "J" se prinuntza "H", unii mai pun HEHEHEHEHE sau HAHAHAHAHA sau JEJEJEJE sau JAJAJAJA big grin
depinde thinking
Sper ca ai inteles, SARBATORI FERICITE!:*

6 răspunsuri:
| lolly_3072 a răspuns:

Inseamna ja ja ja, ja ja ja, ja ja.laughingaa am uitat si ja!
pup, loly.laughing

| rrarres a răspuns:

Presupun ca inseamna dadadadadada cred ca e in germana

Fundita?big grin

| Silvara a răspuns:

Inseamna, da! Din cate stiu eu.
Pa-pa!

| Twitter a răspuns:

Ja = Da (in Germana se pronunta "ia")

| Cupcakee a răspuns:

Ja in limba germana insemna da... Dar cum ackum la noi este raspanidata si la manelisti.cred ca iti dai seama ce vreau sa spunlaughing

| slowLove a răspuns:

Nu stiu