| ale7 a întrebat:

Hei! As vrea sa ma uit la un serial dar nu ma pot decide intre Pretty Little Liars si Gossip Girls. Nu ma pot uita la amandoua. Voi ce imi sugerati? Si spuneti-mi ce v-a placut/va place la serial. Funda

Răspuns Câştigător
| justroro a răspuns:

Http://filme-online-subtitrate.ro/......-subtitrat vizionare placuta!

10 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Gossip Girl are tot ce-i trebuie unui serial bun și de succes, dragoste, intrigi, puțin mister, în generosul și desăvârșitul Upper East Side al Manhattan-ului.Și cine nu-i curios să afle, să vadă cum se trăiește în acest cartier eclectic.Si apoi, acest serial este și terminat, deci fără emoții că nu-l poți viziona până la capăt.

| OoBunnyoO a răspuns:

Pretty Little Liars te tine cu sufletul la gura mult mai mult decat Gossip Girl, personal mi-a placut mai mult.

| TofanCristi a răspuns:

Gossip Girls e cel mai super!

| LolyKissYou a răspuns:

Deci Gossip Girl e super..despre adolescenti bogati si Pretty Little Liars tot cu adolescenti dar e mai captivant, te tine cu sufletul la gura. Eu zic ca dupa ce te decizi care sa il vezi primul, sa il vezi si pe celalalt ca amandoua seriale sunt superrrrrr.

| justroro a răspuns:

Pretty little liars.Il urmaresc de ceva timp si sunt la zi cu episoadele, deci nu iti spun doar din auzite.E foarte tare.Te tine in suspans inca de la primul episod.Are de toate, mai ales mister si niciodata nu sti ce sa crezi despre personaje, daca sunt bune sau rele.Chiar merita! Vizionare placuta oricare l-ai alege!

| ale7 explică (pentru justroro):

Daca imi dai un sitte unde sa-l vad iti dau funda happy

| ale7 explică (pentru justroro):

Imi dai te rog un sitte unde sa-l pot vedea?

| ale7 explică (pentru justroro):

Mersi happy

| florescu2codrina2002 a răspuns:

Pretty Little Liars am auzit ca e bun serialul

| estterra a răspuns:

Gossip Girls