| luanaoana99 a întrebat:

Ce sfaturi ati avea pentru un viitor designer? Vreau sa devin designer dar parca simt ca nu o sa pot traii di acest job. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| TimeeaBtrx a răspuns:

Daca ai ambitie si posibil sa cunosti oamnei de renume in domeniu si faci si treaba buna at ai toate sansele

2 răspunsuri:
| TimeeaBtrx a răspuns:

Depinde in ce domeniu vei fi designeri laughing) sunt mai multe categorii

| luanaoana99 explică (pentru TimeeaBtrx):

Designer vestimentar

| TimeeaBtrx a răspuns (pentru luanaoana99):

Daca ai ambitie si posibil sa cunosti oamnei de renume in domeniu si faci si treaba buna at ai toate sansele