| Crystallll a întrebat:

Ce simt baietii cand pun mana pe... si pe? adica e ceva placut mai ales daca e sculata?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu daca ti-a spus cineva, dar la 15 ani cati ai acum, esti mult prea obsedata de erectiile baietilor, in loc sa fii obsedata cu temele scolare si cartea, care ar trebui sa fie unica ta precocupare la varsta asta.
Este jenant sa pui asemenea intrebari sexuale!

Sunt convinsa ca ai destule de explorat si invatat despre propriul tau corp si te-as sfatuii sa incepi sa ti-l descoperi, pana la maturitate, cand ar trebui sa te interseze si baietii.

| PersonajFictiv a răspuns:

Cand iti pun mana pe fundulet si sanisori zici?
Placere simt, sunt placute la atingere.