| BigLike a întrebat:

Ce simti cand iti pierzi virginitatea la baieti/?

4 răspunsuri:
| PinkTerror a răspuns:

Ahahaha...

Multumesc. M-ai facut sa rad.
Nu stiu cati ani ai, cat de pregatit esti pentru pasul asta si sfatul meu este sa nu te grabesti sa cresti.

insa virginitatea... la baieti nu se prezinta cu umflaturi si altele. Singurul disconfort poate sa fie daca fata rade de dimensiune! in rest... cu curaj ca nu musca. (decat daca ii ceri fetei asta)

Have fun,
PT

| christishor a răspuns:

Frate deci cand o sa iti pierzi virginitatea e dureros adica in acea seara dupa ce ti se rupe pielea aia se cicatrizeaza imediat si nu te doare dar a2a zi o sa crapi de durere abia o sa poti pune mana pe, penis de durere de aia cand vezi pe unii mergand cracanati, nu-s bauti ci proaspat dezvirginati happy

| asdfghjklasdfghjklqwertyuiop a răspuns:

Durere infernala... Daca nu esti tare la inima poti face stop cardiac.Si iti curge o gramada de sange, in jur de un litru.

| smocky a răspuns:

Nu esti normal, nici nu pot comenta la intrebarea ta, ce clasa esti?