| vanessavane a întrebat:

Recomandati-mi si mie niste site-uri de haine de incredere cu preturi accesibile. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| giulia224 a răspuns:

Mini prix

| Dada897 a răspuns:

Buna.Eu ma ocup cu vanzarea hainelor noi si second-hand. Daca esti interesata acesta este link-ul blogului meu http://stardust-boutique.blogspot.com iar id-ul meu cheap.clothes in caz ca vrei detalii sau sa iti comanzi ceva:) ( pentru a putea vizualiza toate produsele apasa pe butonul "postari vechi" din partea stanga/jos a paginii