| AsteptAutobuzu a întrebat:

Ce site`uri faine jtitsi adica d distractsie spuneti-mi si mie cateva plsss :o Dau fundita; X

Răspuns Câştigător
| s0os0o a răspuns:

Http://www.bancuri.net/ funda?:P

3 răspunsuri:
| koko a răspuns:

Www.fetesibaieti.ro...e super smecher site`ul:D

fundita?:o3

| flo0ory a răspuns:

Pai daca vrei un site unde sa poti vorbii cu mai multi, sa asculti muzica, sa dedici melodia unei persoane dragi iar dj'ul sa citeasca mesajul tau poti intra pe 'radio bazar fm' toate genurile de muzica iti alegi si ai si jocuri...foarte multe.primesc funda?puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe http://telenovele.forumstory.net e un forum te vei distra laturi de noi