| shtephie a întrebat:

Ce site-uri frecventati? happy

7 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

TPU facebook e-jocuri.ro si depinde de care mai am nevoie... dar acestea sunt baza. funda?

| DennyxD a răspuns:

Pizap, TPU, hi5, facebook, trilulilu, you tube, remi online, y3, y8, clopotel
funda plsss>:dd

| BassHunter13 a răspuns:

Www.redtube.com :)):)):)))

| Phoenix1 a răspuns:

Eu de obicei stau pe joci.ro este un site unde poti juca rummy etalat, pe tabla, poker, poker american multe altele daca doresti poiti sa incerci.

| macgyver a răspuns:

Allmapamond.com, reclama-reclama.com, forever-aloe-vera.eu pentru informatii despre sanatate.