| alessia a întrebat:

Ce site`uri vizionati cel mai des? funda cel care o sa`mi placewinking

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

TPU, tuenti, youtube, posta electronica de hotmail, etc.

| Psihiatra a răspuns:

De obicei stau -pe facebook.stiu ca suna cam fitos, dar imi plac mult jocurile de acolo tongue

| alessia explică:

Placa scuzehappylaughing

| DiamondEyes a răspuns:

TPU; Youtube; mailyahoo.com big grin

| superman_5598 a răspuns:

Http://fatpita.net/? i=8500.si daca dai click pe poza (sau pe clip, depinde ce e) iti apare alta, si asa mai departe.Deci.mda.pe asta imi cam pierd eu vremea.desigur,in afara de facebook:)):*:*

| C0SmYN a răspuns:

Redtube laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-> Bravo girl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perfecte.ro
Cool girl
TPU
facebook
foarte rar pe HI5.laughing
- si am zis mai sus ( Bavo Girl ) in revista asta gasesti si chestii "de fete" care te-ar putea ajutawinkinghappy