| Lorenyk a întrebat:

Care sunt filmele voastre preferate? Ce va place cel mai mult sa vizionati la televizor?

6 răspunsuri:
| Frogie a răspuns:

Cele romantice.....cred k sunt pe placul tuturor...mai ales cand ai o companie placuta... tongue

| afrodita17 a răspuns:

De cand am inceput sa nu mai pot dormi noaptea...imi ''holbez'' ochii incetosati pe primatv.cam pe la 4 jumatate -5 dimineata... e un serial.''all saints''...presupun ca e in reluare... dar, daca nu am somn... n-am ce-i face.winkinghappy

| redbull a răspuns:

Comediile sunt pe primul loc, ma bine dispun big grin... dupa care urmeaza actiunile... si Horror ( doar cand nu-s singur in camera ), urasc Dramele, ca si in reclama de la televizor imi plac filmele cu final fericit big grin...winking

| zeDruit a răspuns:

Cand ma mai duc si eu pe la Tv ma uit doar la canalele gen Discovery. In rest si mai ales pe posturile romanesti se face propaganda prostiei.

| B3Bytza a răspuns:

Razboiul stelelor si Stapanul inelelor.Mai multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comediile, dar, in ultimul timp, am descarcat la greu documentare si le urmaresc mai mult pe alea.