| Lexy_8521 a întrebat:

Ce site-uride haine de unde poti cumpara online stiti, as prefera cele pentru verstimentatie emo, rock happy

Răspuns Câştigător
| AnnnaMarrria a răspuns:

Http://www.punkyfish.ro/
http://www.bestial.ro/
atatea stiu! comanda ti-o iei de la posta, si lasi acolo 1 leu 2...nu mai stiu exact!
coletul iti ajunge la 1 zi-2 poate 3 dupa comandare pe bestial, pe celalalt nu am incercat!

2 răspunsuri:
| Lexy_8521 explică:

Stiam site-urile astea dar ti-am dat fundita pentru informatiile pe care mi le-ai dat in plus pentru ca vroiam sa imi comand ceva de pe bestial si nu stiam in cat timp injunge happy