| andreea97daniela a întrebat:

Ce sport practicati?
recomandati-mi si mie un club sportiv din Bucuresti...nu conteaza daca e innot, dans, tenis... poate fi orice! P. S. sa nu fie foarte scump

Răspuns Câştigător
| raluca250 a răspuns:

Eu practic atleism dar sunt din constanta :)
Uite aici site-ul de la clubul sportiv iacris din Bucuresti;)
http://www.iacris.ro/? page_id=4

1 răspuns:
| dorin1997 a răspuns:

Pai depinde ce vrei. Daca ai mai facut sport iti pot recomanda clubul sportiv steaua la handbal in sectorul 5. Iar daca nu ai facut sport e bun un club de tenis tot din sectorul 59prof. Foarte buni). Trimite mesaj pe contul meu pentru detalii.