| Mayaaaaaaa14 a întrebat:

Ce spun/fac fetele când sunt nervoase?

10 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Cred c-ar trebui sa stii mai bine laughing

| Mayaaaaaaa14 explică (pentru aXy99):

Voiam să văd cum procedează alte fete, la mine e grav laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi strigator la cer sa crezi ca toate reactioneaza la fel cand sunt nervoase. ca si cum, un standard.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Eu ori tip, ori incep sa plang daca sunt extrem de nervoasa. laughing
Dar niciodata nu jignesc/injur. happy

| Freya1 a răspuns:

Depinde de la fata la fata.
Eu nu prea ma exteriorizez dar daca m-am enervat atat de tare incat nu ma mai pot abtine te tai cu cuvintele, jignesc si injosesc omul într-un mod urat.Nu sunt genul violență fizic decat daca sunt atacată dar la vorbe si injurii sunt foarte aspră.Si nici nu e nevoie sa te înjur, e suficient sa imi spun defectele si partile negative si te vei simti ca naiba.

| Mayaaaaaaa14 explică (pentru MademoiselleCosmina):

Doamne, eu înjur maxim ce imi trece prin cap si arunc, cu ce am in jurul meu. So crazy laughing

| Andreeush a răspuns:

Depinde, eu de exemplu nu sunt genul de persoană care să înjure.

| MademoiselleCosmina a răspuns (pentru Mayaaaaaaa14):

Haha laughing

| Henrypericolpublic a răspuns:

Cred ca te si ia la bataie...

| Violleta2022 a răspuns:

Ce spun/fac fetele când sunt nervoase?

Cele inteligente nu spun nimic, incearcand sa se calmeze si sa dea un raspuns coerent si de bun simt, care sa nu jigneasca sau sa afecteze pe cei din jur.
Cat privesc reactia la nervi a fetelor proaste, este spontana, de urlat, tipat, jignit, chiar lovit, pentru simplu fapt ca nu sunt capabile sa judece inainte de a actiona. Evident nu-i vina lor, ci a lipsei de educatie primita de la parinti cat si a inteligentei limitate, cu care s-au nascut.