| roby_8129 a întrebat:

De ce fetele sunt nervoase

19 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu toate fetele sunt nervoase si garantat nu tot timpul. Fetele se enerveaza doar atunci cand le dai motive, unele mai exagerat, dar asta e. Voi nu va enervati cand aveti motive?

| Dizzydizz a răspuns:

Cateodata din kuza menstruatiilor. oriqm nu ne baga pe tt in aceeasi oalabig grin

| forever4you a răspuns:

Iaca ce sa-ti povestesc...ca suntem enervate de voi baietiitongue

| BubuLina999 a răspuns:

DE CE? pentru ca asa e firea umana. atunci cand esti suparat pe cineva sau ceva sau ai o nereusita e normal sa te descarci si devi nervostongue

si nu numai fetele sunt nervoase. toata lumea e nervoasa la un moment dat. ...si bineinteles cu motivtongue

Răspuns utilizator avertizat
| Șușșș a răspuns:

Din cauza baietilor rolling on the floor
Glumesc oh go on
Depinde de motiv. thinking
Nu suntem nervoase mereu din aceeasi cauzawinking

| Noonee a răspuns:

Hai ca toata lumea mai intra in depresii whistling laughing

| myha a răspuns:

Nu toate.:d
Adica eh na.acum ce vrei sa zici? Ca voi sunteti sfintii si noi vrajitoarele?laughing
Depinde de personalitatea fiecareia. Cel putin o data pe luna ar trebui sa te conformezi la crizele eilaughing.
Pe cand noi suntem nervoase si tipam si astea, voi va duceti si va consolati cu altele.waiting.

Hai spune ca nu e adevarat! happy

| FanMJJ a răspuns:

Mie imi plac fetele nervoase :X

| preadulce a răspuns:

Pentru ca le supara baietiilaughing

| justme_7869 a răspuns:

Pentru ca voi barbati ne mancati zilele angryangryX.pfff
laughing)
depinde! de la persoana la persoana!
dar in general barbati fac fetele nervoase.

| justme_7869 a răspuns:

Nu depresii.laughing) is doar nervi ce se aduna laughing)...

| Chox a răspuns:

P. m. s.

| Daniel210399 a răspuns:

Asa-s ele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt foarte calma, extrem de calma happy.
Mereu rad si zambesc dar cand il apuca toanele pe ubi ma apuca pe mine toti nervii :X, da ne abtinem sa nu zicem prostii. Ca doar ne iubim, ca doi copii,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar voi de ce va enervati si va vine sa spargeti totu?
Si de ce isi baga organu sexual in orice, la nervi? Nu cred ca ne auziti pe noi facand asa ceva sau zicand laughing.
Cum era la deko " Iar a spart asta micu geamu sa imi bag toate cioburile astea in.", noi nu facem asa... voi.laughing, direct frate nu aveti treaba o bagati, o scoateti.

| Mihaela13 a răspuns:

La fel cum a zis si preadulce!laughing)

Pentru ca le supara baietii!laughing

| Roxanel24 a răspuns:

Pentru ca băieți ne spun lucruri tâmpite și ne enervează! laughing)))