| Wihox a întrebat:

Fetele cand se indragostesc, devine mai nervoase?

7 răspunsuri:
| RobertClaudiu a răspuns:

Unele asa is manifesta dragostea prin pumni sau palme sau te injura chiar big grin desi este ciudat asa este felul lor. Si da pot deveni nervoase din cauza emotilor!

| drogh a răspuns:

Unele fete de la prea multă dragoste li sucesc minţile şi nu mai ştiu ce fac. Deci da, este posibil să devină nervoase din cauza emoţiilor şi din cauză că nu ştiu cum să se manifeste.

| ThePoet a răspuns:

Nu. Devin nervoase numai dupa ce le lasi gravide.

Răspuns utilizator avertizat
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Pai ele "devine" mai nervoase frate daca esti prea posesiv.

| ๖ClaSSic a răspuns:

Eu una sunt mai calma si ma simt foarte bine...

| XanthiaSin a răspuns:

Nu cred ca devin mai nervoase dar depinde de caracterul fiecarei fetehappy
Eu de exemplu is cam la felbig grin