| Dreamy a întrebat:

Ce spuneti de schimbarea de comportament a lui Miley Cyrus? Pe mine chiar m-a dezamagit! Fumeaza salvie, pozeaza goala... Pe voi? Ce credeti? Va e dor de dulcea Hannah Montana sau actuala Miley e ok? Astept pareri! Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| TheCyrusFever a răspuns:

Hai sa iti spun eu cum sta treaba :*
Deci Miley nu mai putea ramane acceasi fata cuminte din Hannah Montana,ea a crescut,a evoluat.
Voua nu va place cum se imbraca in concerte,dar in concerte nu ea se imbraca,ci stilistii... Uitati`va cum se imbraca pe strada,adica ca o adolescenta normala.
De fumat salvie, da, chiar a fumat...Dar si-a cerut scuze fanilor in revista Marie Claire.Deci "greseala recunoscuta este iertata"
De pozat goala,nu a pozat...S`a dovedit mai tarziu ca a fost o fata falsa,care s`a dat drept Miley happy
Cine a fost fan adevarat,o iubeste in continuare. Orice ar face,fanii adevarati o vor iubi!
Eu o respect,a ajuns cunoscuta de la o varsta frageda,ceea ce nu foarte multi reusesc! Chiar daca numai e "Hannah Montana" tot are foarte multe oferte de filme [Lol, So undecouver], asa ca, cariera ei nu va fi pierduta!

2 răspunsuri:
| Ana8785 a răspuns:

Eu cred ca trece printr-o perioada de revolta si terbilism pe care o va regreta mai tarziu cand va avea o familie. E pacat pentru ca este o tipa draguta, talentata cu un corp de inviadiat care nu trebuie sa danseze ca o stripteuza prin videoclipuri si sa fie vulgara. Este totusi un model pentru milioane de fani tineri care o admira si ii urmeaza exemplu. Ar trebui sa-si aminteasca asta. A fi celebru inseamna sa-ti asumi si o anumita responsabilitate. Victoria Justice, Selena Gomez, Demi Lovato, Taylor Swit reusesc sa se mentina sus fara sa apeleze la vulgaritate.

Eu citesc stiri despre ea si alte sute de vedete aici:

www.blogvedete.com.

Eu de acolo ma informez zilnic. Sper ca am fost de ajutor :-)

| MissCreepypasta a răspuns:

Pe mine sincer, mi-e dor de vechea Miley Cyrus, cand avea parul ei, cand era o fata demn de urmat.Acum,nimeni nu mai crede acelasi lucru despre ea!sad