| BrokenAndDark a întrebat:

Ce statiune cu Bai termale imi recomandati? as vrea sa plec cu familia timp de 3-4 zile, si nu stiim unde... help me... Funda

Răspuns Câştigător
| Liza_5813 a răspuns:

Eu sunt din Arad. Duminica trecuta am fost la bai dar in judetul Bihor.Este o statiune foarte frumoasa se numeste Madaras e in Salonta. Daca nu,mergi la baile herculane, felix.Cel mai frumos e peste granita, noi romani mai avem multi ani de asteptat pana se vor face si la noi locuri de joaca amenajate pentru copii.