| 151220 a întrebat:

Ce status alegi? Care vi se pare mai bun?

1.

Prietenii niciodată nu te trădează, numai persoanele pe care le credeai prietene.T. Mike Runger

2.Prietenii adevarati nu exista! Intr-un final toti te vor trada...
3.O prietenie care ia sfarsit n-a existat de fapt.
4.Am aflat ca nu poti avea incredere in nimeni, am aflat ca la cel care te astepti mai putin te poate trada, am aflat ca nimanui nu-i pasa daca sunt fericita sau trista, am aflat ca in lume exista mai multa ura decat prietenie
5.Barfe rele, vorbe rele, nimic nu este bun, nimeni nu iti e prieten adevarat, toti stiu numai sa injunghie pe la spate!
6.Prietenii rămân prieteni. Cei care nu rămân... înseamnă că n-au fost
7.Prietenul la nevoie se cunoaste ...pe ploaie si pe vant nu te lasa. atunci cand e soare pleaca

8.Sh cea mai apropiata persoana te vorbeste, toata lumea te` dezamageste

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

3 e destul de ok, cu restul nu sunt de acord.

| τττ a răspuns:

Bună.
Eu prefer al doilea status, este foarte frumos.
Eu nu văd nici o diferență între statusul 1 și 2.
Pa, pa.

| 151220 explică (pentru τττ):

Acum am modificat..multumesc ca mi-ai spus ca am scris acelasi lucru.