| euuuu a întrebat:

Ce statusuri in care iti ceri iertare sititi, dar fara sa apara cuvintele iubire si dragoste? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| mykkki a răspuns:

-Ai dreptate, a fost vina mea… imi pare rau… da-mi ocazia sa ma revansez… nu o sa-mi revin pana nu o sa te vad zambind din nou…
-Iarta-ma pentru lacrima din ochii tai frumosi
-Iarta-ma! Am gresit si imi pare rau. Nu am vrut sa te fac sa suferi. Voi asterne o mie da sarutari peste fiecare lacrima din ochii tai frumosi
-Ma infior numai la gandul ca ma eviti, ca nu imi vorbesti si nici macar nu ma privesti. Te rog iarta-ma! Spune-mi ca totul va fi din nou ca inainte.
-Afara este soare si-n sufletele noastre furtuna. Hai sa ne impacam si sa ne bucuram de vremea asta minunata!
Sper ca tyau placut...happyhappyhappy fundita? plzzz