| daiana a întrebat:

Ce stiluri de muzica ascultati.eu ascult rock, indie-rock, punk, metal, scream, heavy metal, pop, ska, raggae, dubstep, drum and bass, hip-hop(guess who, spike, arssura), pop-electronic(the millionaires), electro(uffie)
Dar voi? :]

13 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Rap
Hip-Hop
Rock (foarte putin)
Pop
Dance

| daiana explică:

Ma bucur ca nu ascultati manele \m/

| paramore a răspuns:

Pai dk le asc u pe toate noi mai avem loclaughing

| zumk1 a răspuns:

Hip-hop electronic reggae dubstep hip hop rap alternative indie rock underground hip-hop trip-hop electronica breakcore drum and bass ska alternative rock underground hip hop chillout grunge jungle british dancehall punk punk rock dance dub indie rock ragga roots reggae indie pop downtempo bass industrial funk underground rap ragga jungle

| Rorro a răspuns:

Rock, punk, metal, scream, heavy metal, pop,, hip-hop(guess who, spike, arssura)

| CookieDiamond a răspuns:

Ew rock, punk si heavy metal :]

| AmphetamineGirl a răspuns:

Rock, punk, crunkcore, emocore:X, screamo, metal

P. S am vazut ca ai facebook da acceptwinkingpuppy dog eyes

| TheDarkEmpire a răspuns:

Toate subgenurile rock-ului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pop, dance, RnB si uneori rock sau rock cu influentehee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam ce asculti si tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Black metal, death metal, brutal death metal, groove metal, gothic metal, thrash metal, industrial metal, viking metal, grindcore, goregrind, cybergrind, old school rap and hip-hop, dnb(in special ce merge pentru dnb step), clasica

| creidel a răspuns:

Pai in ultima vreme am descoperit power metalu care e foarte melodic si interesant(punk sucks and is ded)

| sergiu101 a răspuns:

Indie pop, indie rock, grunge, screamo, dubsten, dnb, electro, new rave.