| masa a întrebat:

Ce stiti despre epilarea cu ceara? Cum este? Si peste cit timp trebuie sa faci iarasi?

Răspuns Câştigător
| chanel20 a răspuns:

Epilarea cu ceara este varianta optima.ramai cu piele fina si incet, incet iti creste mai putine fire e par.la inceput simti o durere dar suportabila.indicat ar fi o data la 2 saptamani, te sfatui sa incerci.winking:*

2 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

N-am incercat dar stiu ca e foarte dureroasa sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Epilarea cu ceara e o metoda buna chiar iti recomand sa incerci la inceput te doare un pic dar dupa te obisnuiesti... e o durere suportabila...si dupa anumita perioada in care te epilezi cu ceara firele de par se vor rari si tu vei obs asta cu ochiul liber