| alexandru90 a întrebat:

Ce stiti despre francmasoni si iluminati? Sunteti siguri ca stiti cu ce se ocupa acestia? Ce parere aveti despre planurile lor diabolice? Ast cat mai multe pareri.

4 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Ce iti foloseste ca sa stii pareri? Probabil ca ai nevoie de ceva documentat, care nu ai sa poti gasi pe acest site. Nu se ocupa de asa ceva.

| zorialbi a răspuns:

Uite urmareste interviul acesta:
http://saccsiv.wordpress.com/......liza-a-sa/

| alexandru90 explică:

Eu stiu ffffffffffffff multe despre ei. Vroiam sa aud si parerile voastre.

| freeman a răspuns:

Daca vrei sa aflii tot ce ascund ei cine sunt ce fac, etc scrie mi la mesaje id ul tau tongue