| Ando1dul a întrebat:

Ce stiti despre iluminati?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Doxi a răspuns:

O gramada... mi-ar lua 2 ore sa iti iti fac doar un rezumat.am aflat multe de la prieten si proful de istorie care este o persoana cu o cultura generala asa mare incat la toate orele toti elevi stam atintiti cu ochi pe el si il ascultam cum ne dezvaluie secretele istoriei, economii, politici, etc.
ca sa gasesti informati cauta cuvinte cheie pe google sau youtube vei gasi la informati care sa iti preocupe timpul destul.

| DonJokeru a răspuns:

Conduc lumea!