| Kenny a întrebat:

Ce sunt cu toate intrebarile astea despre "statusuri"? straight face
Am ajuns sa ne exprimam prin niste cuvinte dedesubtul numelui nostru intr-o lista de Yahoo!? straight face
Pe bune ca nu mai inteleg! "Dati`mi si mie statusuri de prietenie falsa, de indiferenta" - pai ba, daca esti asa indiferent si chiar nu`ti pasa, nu stai sa cauti statusuri, ca dovedesti contrariul! Exact la fel si cu prietenia falsa.
Ii inteleg pe cei care cauta statusuri amuzante - alea mai merg, dar daca ai nevoie de o fraza pe care sa o pui pe mess pentru fiecare stare de spirit pe care o ai... e deja cam mult.
Printesele fandosite care s`au simtit sa`m dea stupid si nefolositor pana le crapa degetele din partea mea.
Si stiu ca asta nu e chiar o intrebare, dar devine o mare prostie toata faza cu statusurile.

2 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Inteligent!

| RUMBURAK a răspuns:

Perfect de acord cu tine.prea traiesc unii virtual. 10 pentru constatare. dati drumul la stupid!