| Nastase_Maria_1998_ZOEL a întrebat:

Ce tableta este mai buna? Mediacom sau Samsung? Vreau o parere :/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E prima data cand aud de aceasta amrca numita Mediacom. Asta cred ca inseamna ceva, adica Samsung face concurenta si celor de la Apple in schimb Mediacom asta nu cred ca se poate lauda cu aceeasi performanta.
Desi nu am vreun produs de la Samsung mi se par destul de bune si le recomand.

2 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Samsung

| Hazer a răspuns:

Samsung intotdeauna a fost o marca de invidiat! Deci clar Samsung e mai bun!