| Hapa_Vasy_1988 a întrebat:

Care tableta este mai buna Samsung Galaxy Tab 3 Lite sau Smart Pad S2 7.0 MEDIACOM?
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| uhegartfea234 a răspuns:

Eu zic ca galaxie Sam Sung Tableta 3 Lite e mai proasta pentru ca, contine nume chinezesc
Funda?

3 răspunsuri:
| AgentulVIPPro a răspuns:

Salut... Eu optez pentru Tab 3. Tabletele Samsung sunt mult mai performante si rezistente care vin insotite de un desing placut + ca este o firma foarte cunoscuta si suna mai bine sa zici ca ai galaxy tab 3 decat Smart... de care nu a auzit mai nimeni. O seara buna.

| Hapa_Vasy_1988 explică:

Samsungul nu are camera in fata
Si Smart-ul are

| sosostore a răspuns (pentru Hapa_Vasy_1988):

Gresit. tab 3 lite are doua modele, unul care are camera pe fata si are si 3g iar una nu are. sunt doua modele tab 3 lite SM-T111 si SM-T110