| Ples_Alexandra_1993 a întrebat:

Ce tatuaj și-ar face un medic? Dau funda

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Eu unul nu cred ca e o idee inspirata ca un medic sa-si faca un tatuaj.
Vezi tu, un medic lucreaza mult cu oamenii deci aspectul sau conteaza foarte mult in acest domeniu de activitate... mai ales in tara noastra unde oamenii te judeca pentru cea mai mica greseala.

Este doar parerea mea dar crede-ma! O sa imbatranesti si o sa vina vremea cand o sa vrei sa stergi tatuajul...

Ce rost are?
Durere, bani... ramai marcata pe viata ca un animalut *scuze dar cam asa e*

Faci ce vrei, corpul tau, viata ta...

Daca vrei neaparat atunci poti sa-ti faci ceva micut :
1★ O cruce?
2★ Sarpele din jurul cupei
3★ Un mesaj micut precum "Have faith" sau "Save lives"

Alte idei nu prea am.
Sarbatori fericite!

1 răspuns:
| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

Ce zici de semnul international al medicinei, sarpele care se incolaceste in jurul cupei