| WsTiger a întrebat:

Ai voie cu tatuaj daca lucrezi in spital gen medic rezident / medic in general?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Normal că ai voie cu tatuaje, nu interzice nimeni asta :)) e absurd.
https://www.neatorama.com/images/2007-09/tattooed-doctor.jpg

7 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Depinde. Daca ai tatuaj pe buci nu cred ca te controleaza nimeni happy

| WsTiger explică (pentru Yurisa):

Am pe maini dar gen daca port ceva cu maneca lunga nu se vad.

| RobertMoon a răspuns (pentru Yurisa):

rolling on the floor

| CleanHeart a răspuns:

Atata timp cat nu e la vedere e ok dar mai sunt si medici cu tatuaje, am vazut ca unu avea tatuata toata mana.

| mihaicelsfant a răspuns:

Dar sa nu fie la vedere. ca nu te primeste

| fierdecalcat a răspuns:

Nu ai voie, te va da afara.