| Adelina309 a întrebat:

Ce telefoane cu touch screen imi recomandati? Ce parere aveti despre LG COOKIE?big grinhappy

Răspuns Câştigător
| Didii15 a răspuns:

E adevarat. LG-urile nu sunt prea bune.adica nu rezista mult...eu am nokia 5230 si sunt multumita de el. din cate stiu Nokia e pe locul 1.

Deci daca vrei sa-ti iei ceva cu adevarat buna. uite'te si pe net.vezi care are bateria mai rezistenta [ex:1050 mAh]. care are camera mai buna. uite'te la parerile altora despre acel telefon

http://gsmland.ro - alege marca telefonului din coloana din stanga.si dupa alegi modelul telefonului apesi pe el.si acolo iti spune totul despre el +parerile altora care il au deja

Sper ca te'am ajutat

Take care!

5 răspunsuri:
| Didii15 a răspuns:

Bun *

| LOVEsick a răspuns:

LG-urile sunt proaste, parerea mea. Si eu am unul si nu sunt multumita deloc de el happy. Ti-as recomanda Samsung, sunt muuuuult mai bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PaReRea mea e cablushing
LG cooKie e super tAre Ca modellove struck
Da Gandeste ff Greublushing
adq eu una am avut si mi l-am schimbat pentru ca gandea ff greu
Eo una iti Recomand SamSunG STAR love struck
E prea mf Teluwinking si ie si buntongue:X

Răspuns utilizator avertizat
| TITEBOBO a răspuns:

LG gt405 sau KP501. eu consider ca sunt destul de bunetongue