| night_crawler a întrebat:

Ce telefoane mai sunt la moda acum? vreau sa-mi cumpar... da nu stiu ce model...

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Telefonul se cumpara in functie de buget si de necesitati! Daca vrei de fite si ai bani cumpara iphone 3gs happy

12 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Nokia sau Sony Ericsson sunt cele mai tari.

Un Nokia N Series iti recomandwinking

lolita
| lolita a răspuns:

Daca vreui unul sa dai lumea pe spate cumparat-i un Armani( este mai de baieti), este modern, cu toate ca are un an, finut si usor de utilizat.

| M4RK a răspuns:

Eu am nokia 1680 are camera foto/video si cablu de date si...

| M4RK a răspuns:

Dar nokia sunt cele mai bune telefoane

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Mie imi place lg venus :d.

| r8driver a răspuns:

Cumparati un fix.

| teodorus a răspuns:

Cel mai bun telefon, cel mai fiabil, cel mai de incredere telefon... NOKIA 1100! Poti sa il scapi de la etajul 4 si nici macar nu are i zgarietura! Te tine Bateria minim 8 zile iar jocul snake 2 nu te dezamageste niciodata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cel mai bun telefon este samsung c3050

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teodorus nu merge telefonul ala Nokia 1100! Si nu mai e nici la modahappy...

| FANSELENA a răspuns:

Daca vrei un telefon modern ia-ti un ipod

| bubbles_7077 a răspuns:

Daca vrei un telefon calumea ia-ti uh iphone 4 e ff bun.eu am si sunt ff multumita de el.e tot ce iti trebuie la un telefon