| Alex_Alex_1994_0D47 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un S4, credeti ca mai e la moda? sau e demodat? daca da, imi puteti recomanda niste telefoane in maxim 1400 de lei?

Răspuns Câştigător
| TheCosmin02 a răspuns:

Sa mori tu ca arunca cu pietre in tine. si eu si 2prieteni avem s4 din 2013 si de ex saptamana trecuta mi-a spus unu "ce tare e telefonul tau" cand a vazut ca ma uitam in sus sau in jos si se misca pagina de la internet...

9 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Samsung I9500 Galaxy S4 este un model performant :
http://www.gsmarena.com/samsung_i9500_galaxy_s4-5125.php

Îţi recomand varianta cu memorie internă de 32 GB!

Vezi diverse alte modele la linkul :
http://www.emag.ro/......ricedesc/c

http://www.pcgarage.ro/......e-24-luni/

Toate cele bune.

| crytical a răspuns:

Pff S4 e demodat de mult, arunca astia cu pietre in tine daca te vad cu asa ceva.

| crytical a răspuns (pentru TheCosmin02):

Ee asta crezi tu, dar ai sa vezi in vreo 2 saptamani o sa-i adune pe toti astia cu S4 intr-un loc si o sa vina astia cu S5 sa arunce cu rosii in ei. N-ai auzit de evenimentu asta?

| TheCosmin02 a răspuns (pentru crytical):

Daaaaa so crezi tu!
tu cred ca ai un telefon de 2-3" si zici asa ca te oftici. ai mai taci, te crezi tu dumnezeu!

| TheCosmin02 a răspuns (pentru crytical):

Sa mori tu ca arunca cu pietre in tine. si eu si 2prieteni avem s4 din 2013 si de ex saptamana trecuta mi-a spus unu "ce tare e telefonul tau" cand a vazut ca ma uitam in sus sau in jos si se misca pagina de la internet...

| TheCosmin02 a răspuns:

S4 nu e demodat chiar si in prima parte a anului Samsung a anuntat official ca s4 a avut o vanzare mai mare ca s5 si de ex la mine la liceu 5 din clasa au s4 si 2s4mini...

| Drack550 a răspuns:

Daca vrei sa iti iei ceva bun pana in 1400 uite aici http://profitshare.ro/l/1635206

| Adrian0102 a răspuns:

Since eu pana in 1400 de lei singurele telefoane care imi plac sunt Samsung Galaxy Note 3 si iPhone 5-5S.S4 s-a "demotat" putin sa zic asa chiar daca nu sunt toatal de acord pentru ca a aparut deja s5 si s6

| TheCosmin02 a răspuns (pentru Adrian0102):

Si unde gasesti note3 cu 1400? Poate doar sh