| AlxGoliatH a întrebat:

Ce telefon care sa aiba android, touchscreen si sa fie destul de bunicel din punct de vedere al tehnologiei imi recomandati, dar sa fie unul care sa nu depaseasca 600 lei.Stiu ca daca este pana in 600 lei nu o sa fie bijuterie si performant dar as vrea sa stiu care telefon este destul de bunicel si care sa aiba pret scazut.

1 răspuns:
| Andrei296 a răspuns:

Singurele telefoane cu android sunt cele cu Samsung si iphone ti-as recomanda Samsung Galaxy Spluse sa-u Galaxy Nexus e foarte tare ca are ecranu mare da nu cinestie ce sau gALAXY Mini e destul de bun are andrid tot ce ti-am zis aice si mini e si ieftin e in jur 500 de lei reduceri si ia-ti la abonament ca nu faci crize daca ei la abonament si Samsungu ala cu video proector da e foarte scum deci pe Mini til recomad 500 de lei bine reducere sau la abonament fara reducere sau Spluse la abonament Funda imi dai pls ca nu am niciuna