| MooN204 a întrebat:

Sall TPU, imi puteti spune un telefon performant, sa aiba touchscreen, si sa fie inteligent + android

Pret, in jur de 100eur - 150eur

Dau funda

Răspuns Câştigător
| andyeyes99 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DL7YSBBBM/
Asta e cel mai bun la pretul asta. Nu o sa gasesti ceva mai bun la acelasi pret. Poti da comanda pe eMAG si ai transport gratuit si a doua zi vine la tine acasa. Sper ca te-am ajutat.

| MooN204 explică (pentru andyeyes99):

Hmm, am abonament la Vodafone, am luat abonamentul cand mi-am luat un modem 3G, se pune si la cumpararea unui telefon? big grin

2 răspunsuri:
| andyeyes99 a răspuns:

Nu stiu, intreaba-i pe cei de acolo. Eu ti-am zis doar care e cel mai bun telefon la pretul ala.