Ce telefon cu touchscreen, android si wi-fi imi recomandati? La pret moderat.

5 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Bună.
Samsung Galaxy Gio ti-l recomand să-l.
Ăsta, îl am şi eu, şi e şi foarte bun.

Baftă!

| nyteshade1797 a răspuns:

Samsung: Galaxy Pocket, Gio, Y
HTC: Wildfire, Wildfire S, Explorer
LG: P500 Optimus One, Optimus Net, Optimus L3
Altele: Vodafone Smart II, Cosmote Smart Play, Orange San Francisco (I, II), Monte Carlo

| TheAxeEffecT a răspuns:

Samsung galaxi s sau Sony Xperia s din.asta am şi EU şi sunt fericit de el :1 gbram, procesor dual core 1.5 ghz, 12 mp camera, 32 gb memoria internă şi multe altele funda + vot?

| tand a răspuns:

Samsung galaxy music, Samsung galaxy s1, ambele la preturi moderate.