| catalin19999 a întrebat:

Ce telefon este mai bun? Samsung galaxy s2 sau Samsung galaxy s3mini.

Răspuns Câştigător
| EmiBratosin98 a răspuns:

Salut Catalin! Dupa parerea mea Samsung Galaxy S2 este clar superior din mai multe puncte de vedere:in primul rand pentru ca are o camera mai buna de 8 megapixeli fata de S3 Mini care are o camera de 5 megapixeli.Le-am incercat pe amandoua si pot spune ca eu l-as alege clar pe Samsung Galaxy S2.

2 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Amandoua telefoanele sunt foarte bune.Eu as alege Samsung galaxy s3 mini deoarece are si versiune mai noua android si e mai nou si performant.Si Samsung galaxy s2 e bun. Baftahappy

| passyon22 a răspuns:

Galaxy s2, mai ieftin si complethappy