| anonim_4396 a întrebat:

Ce teme interesante imi puteti recomanda pentru un mic discurs? Informatiile necesare trebuie sa le iau din cartile de la biblioteca iar tema pe care o aleg trebuie sa fie captivanta si ceva nu foarte greu. Va rog sa ma ajutati, dau funa.

1 răspuns:
| DumitruS a răspuns:

Diferenta de comunicare acum 15 ani vs prezent. Aici te ajuta si parintii. Intreaba-i cum se intalneau cu oamenii fara mobil, ce faceau in metrou (daca e cazul) etc.