| AlexandruIan a întrebat:

Cine imi recomanda o tema de licenta pentru la sociologie? Va rog frumos! Nu stiu ce tema sa-mi aleg. Puteti sa-mi recomandati si mai multe teme

1 răspuns:
| corolav a răspuns:

Formularea asta „pentru la sociologie" este exact pe măsura unuia care pregătește examenul de licență.
Tu ai învățat trei sau patru ani și vii și ne întrebi pe noi ce ar trebui să știi.
Tu ai învățat trei sau patru ani pentru a căpăta o diplomă de licență sau pentru a profesa ceva anume în viață?
Vai de capul ei învățătură în liceele și universitățile din România!