| ChristineW a întrebat:

Ce tigari fumati? rolling on the floor
Nu veniti cu chesti de genul ca ne distrugem viata etc. Ca doar ultima data cand am verficat nu fumeaza nimeni cu plamanii vostri

Răspuns Câştigător
| Doi2 a răspuns:

David off is cele mai bune si scumpe

16 răspunsuri:
| Ryuzaki a răspuns:

Eu fumez Marlboro Gold Touch.

| Anonima307 a răspuns:

Vogue roz love struck

| ChristineW explică:

rolling on the floor Sincera sa fiu nu fumez. Poate o tigare pe luna sau cam asa. Dar oricum este foarte tare. Adica fumatul nu da dependenta, numai heroina da.

| DraPraaHaarp a răspuns:

Kent 8:p

| Christinna a răspuns:

Dunhill albastru love struck

| str a răspuns:

Tata trage lm zice ca-s mai tari eu nu consum

| ana_7191 a răspuns:

Eu una nu fumeztonguedar cel mai adesea aud de kent sau marlboro la barbati si din alea mai ieftine la adolescentilaughing

| mynna27 a răspuns:

Eu nu fumez dar prieteni mei fumeaza si am inteles ca cele mai bune sunt winston si kent

| Andre95 a răspuns:

Marlboro rosu

| fdd_7221 a răspuns:

Kent hd happy

Răspuns utilizator avertizat
| addyy17 a răspuns:

Mi se pare o prostie sa fumezi si sa pierzi banii aiurea.

Dar iti recomand kent 8...

| EgoFiet a răspuns:

Kent lung =p~!

| daxxy a răspuns:

Preferatele mele sunt dunhill negru dar in general fumez dunhill, parliament, mallboro filter plus si kent 8big grinbig grin. dar de obicei fumez km ce apuklaughing

| AnnaMariaDanielaNicoleta a răspuns:

Marlboro rosu scurt

| M1ku7zaa a răspuns:

POlmoltongue si Kenttongue