| Raiden a întrebat:

Cine fumeaza pe aici? Ce tigari fumati?

Răspuns Câştigător
| StefiM a răspuns:

Paaaai eu fumez orice dar de obicei kent nanotek, kiss, djarome, black stones, dunhill negru.

| Raiden explică (pentru StefiM):

Nu cumva e djarum?

10 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Tutunul dauneaza grav sanatatii.

| Mangustă a răspuns (pentru EmaS):

Serios?! Chiar nu poti sa scoti si singura o propozitie? Poate nu am cine stie ce experienta pe site, da` din cate am vazut/citit tot ce zici trebuie sa fie citat de undeva straight face Mai mult ca sigur realizesi si tu cat de penibil poate deveni, nu?

| EmaS a răspuns (pentru Mangustă):

Da,pot sa scot mai multe propozitii,daca vrei. Tutunul creaza dependenta, te costa bani, iti distruge sanatatea.Acei bani ar putea sa intre in bugetul familiei, tu ai fi mai sanatos, si mai fericit!

| danielcretu1980 a răspuns:

Are importanta? B&H

| mona a răspuns:

Eu...kent 8

| Fanatic a răspuns:

De toate.la bautura merge si plugaru

| rapgirl123 a răspuns:

Doamna ema, sunt prosti sa asculte?

| StefiM a răspuns:

Ba cred ca dalaughing n-am luat importanta la nume

| BoboKitty a răspuns:

Grecestii.doar