| crazyinlove a întrebat:

Ce tinuta adoptati pentru. inceputul scolii? Dar parul?

5 răspunsuri:
| Miza a răspuns:

Bluză albă, pantaloni de blugi lungi, o pereche de cizmuliţe primăvară-toamnă, o jechetă mai subţire, că presupun că o să fie răcoare la 9, şi vesta de la şcoală. Părul desprins, ondulat puţin, cu o cordeluţă şi un machiaj simplu. puţin creion, un bej la ochi şi un balsam de buze happy

| crazyinlove explică:

Pana acum va stiti totii aranja va pup va pricepeti eu o sa adopt niste skynny (sau cum) sintetici negrii, un sacou negru, un tricou galben aprins balerini simpli roz aprins si niste bratari asortate parul bucle lejere balsam de buze rimel fond de ten si creion bafta si voua!winking

| LaNaibaa a răspuns:

Pai, imi iau o bluza alba gen camasa, dar nu este, niste blugi, in picioare niste skateri ` negri + vesta de la scoala, parul mi-l indrept, si ma dau cu glos pe buzewinking

| anytzza97 a răspuns:

Uniforma...dar nu imbrac fusta pentru ca este hidoasa ( imi iau niste blugi), camasa, cravata, sacou ...Parul il voi indrepta maine dimineata, las bretonul desfacut si imi impletesc intr-o parte o coada de peste cred.Mai am timp sa ma razgandesc pana maine.
Bafta si tie!

| Adele22 a răspuns:

Eu ma imbrac cu blugi albastrii( o nuanta inchisa), o camasa in carouri ( care se asorteaza cu blugii)si niste tenisi negru cu albastru. Parul il indrept( am tunsoarea asa: http://www.google.ro/......tp?/imgres )