| Autumnfeelings a întrebat:

Cum poti slabi inainte de inceputul scolii? fundita

Răspuns Câştigător
| Alecsandraa97 a răspuns:

Personalizeaza-ti o dieta. Cu 3 mese pe zi, doua gustari (fructe sau legume) cu multa apa, fara grasimi, fara chipsuri si alte minuni, minimum 2 l si 1 data pe saptamana un cubulet sau 2 de ciocolata sau altceva dar foarte putin. La mine a functionat happy. Bafta multa!:*.

3 răspunsuri:
| AvrilLivigne a răspuns:

Mananca fructe, mai putina ciocolata si dulciuri si mult sportwinking
FUNDA?batting eyelashes

| mircea_5116 a răspuns:

Depinte de dieta pe care o urmezi, greutatea ta, in masa kg,

urmeaza o dieta numai din pructe di legume, si cat, mai mult spirt pentru tonifierea muschilor

| Madd_9529 a răspuns:

Mergi la sala. Si daca nu iti place sa faci fitness( bicicleta, eliptica, banda etc), poti alege aerobicul. Este distractiv, te relaxezi si slabesti in acelasi timp happy. Fata de diete si alte cure de slabire, sportul te slabeste incet, dar sigur! happy Spor :*