| Mariii1 a întrebat:

Spuneti.mi si mie o tinuta, ca tot vine nebunia cu inceputul scolii laughing)))))).

7 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Ceva care sa fie adecvat si pentru scoala happy

| vocea a răspuns:

Care iti place tie nu trebuie sa poti ceva ce ii place altuia succes

| BlackChocolate1 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=H3SlI5TNnnw Si mai sunt o gramada pe Youtube sau mai sunt o gramada de astfel de intrebari pe TPU.

| Mariii1 explică:

Ma gandeam la blugi rupti, Converse roz pal, si o camasa, sau o bluza simpla si cateva accesorii. E ok?

| IuliiMD a răspuns (pentru Mariii1):

Si eu am aceeasi problema dar am auzit ca la liceul unde merg eu nu se accepta blugii rupti...Vezi sa nu cumva sa fie si la tine la fel.Macar in prima zi mergi cu blugi normali ca nu cumva sa fie aceeasi problema. :*

| Diana33altnumenugasesc a răspuns:

Te poti uita la Bethani Mota big grin Acolo poti gasi tot felul de idei legate despre imbracaminte. Funda?

| Diana33altnumenugasesc a răspuns:

Te poti uita la Bethany Mota. Acolo gasesti multe idei legate de imbracaminte funda? big grin