| anonim_4396 a întrebat:

Ce tip de caracter e cel mai bun la jocu 4 story zana felina sau omul? ma puteti ajuta?

10 răspunsuri:
| carol_4462 a răspuns:

Eu am zana si e draguta puternica si toata lumea le cam da ce vor daca esti intre lv 10 si 20 daca esti mai mare nu-ti dau mie numi mau dau ca sunt lv27

| carol_4462 a răspuns:

Zana

| carol_4462 a răspuns:

Zana e clarr!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Omul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cacatul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O iubesc pe monica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Man...totul depinde...la felina ai multa viata si te mijti mai incet dar human echilibtrat.adica si viata si viteza iar zana are multa viata si viteza. dar spune ce vrei sa te faciwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu spun sa te faci zana pentru ca sunt ulte avantaje la nivel mare

| JeleUUU a răspuns:

Zana pentru ca este mai tare la lvl mare, felina are vieti multe, iar omul e cel mai potrivit ca se misca repede si mie mi se pare tare

| anonimu_3351 a răspuns:

Omul